Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 z drukarką - Sklep internetowy

Alkomaty to rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na dokonywanie pomiaru stężenia alkoholu zawartego w wydychanym powietrzu. Odpowiedni alkomat powinien charakteryzować się przede wszystkim wysokim stopniem precyzyjności, a także szybką reakcją i ponownym przywróceniem do gotowości. Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 spełnia wszelkie wymagania US DOT dotyczące dokładności i został zaprojektowany z myślą o sformalizowanych jednostkach, realizujących działanie służące obronie i ochronie obywateli.
Alkomat LIFELOC LX9

Alkomat przesiewowy LIFELOC LX9- Gdzie kupić?

Alkomat przesiewowy Lifelox LX9 z drukarką dostępny jest na stronie internetowej Polskiego Centrum Kalibracji. Jest to jeden z najlepszych alkomatów na rynku. Jego głównymi zaletami są: łatwość użytkowania, precyzja, szybkość, bezpieczeństwo operatora. Dzięki wbudowanemu, rotacyjnemu ustnikowi operator może w sposób indywidualny dopasować kąt ustawienia sprzętu. Niezwykle przydatną funkcją jest również możliwość wydruku pomiaru, która pozwala na zachowanie informacji pomiarowych w formie papierowej.

Alkomat Lifeloc LX9 z drukarką - Specyfikacja

Alkomat przesiewowy Lifelox LX9 posiada platynowy, elektrochemiczny sensor, który precyzyjnie rozpoznaje molekuły alkoholu, znajdujące się w wydychanym powietrzu. Jego zakres pomiarowy wynosi od 0.00 do 6.00 ‰. Produkt charakteryzuje się również wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Producent zapewnia pełen komfort pracy i niezawodność w temperaturach od -10° do 55° C. Jest to najlepsze rozwiązanie pod względem technicznym na rynku produktów służących organom ścigania i więziennictwa.

Alkomat LX9 przesiewowy - Cena

Alkomat przesiewowy LX9 to produkt o najwyższym stopniu jakości. Cena uwarunkowana jest szeregiem funkcji i rozwiązań technicznych, które nie zostały tak kompleksowo zastosowane w żadnym innym alkomacie dostępnym na rynku. Wbudowana w alkomat mikropompa odpowiada za niezawodną możliwość pracy w szerokim spektrum temperatur. Aspektem wyróżniającym ten alkomat na tle innych jest również pamięć urządzenia. Producent LX9 zapewnia, że sprzęt jest w stanie zapamiętać do 10000 pomiarów.

Alkomat przesiewowy Lifeloc LX9 (polskie-centrum-kalibracji.pl) - Opinie klientów

Urządzenie przerosło moje oczekiwania. Najlepszy alkomat dostępny na rynku. Wart każdej złotówki, bo jest to po prostu produkt, która zawiera wszelkie niezbędne rozwiązania techniczne. Pełna rekomendacja i satysfakcja z korzystania z produktu. Polecam.

Adam

Posiadałem alkomat bez drukarki, a więc Lifelox LX9 początkowo wydawał się skomplikowany w obsłudze. Nic bardziej mylnego - prosty system, którego używa się intuicyjnie, szybkość pracy na najwyższym poziomie. Nie jest ciężki wbrew pozorom. Polecam!

Grzegorz

Mając alkomat w rękach po prostu czuć, że mamy do czynienia produktem najwyższej półki. Obsługa prosta, niezwykle przydatna opcja rotacji ustnikiem. Przemyślane rozwiązanie po które polecam sięgnąć wszystkim organom mundurowym i służb więziennych.

Franciszek

Bardzo dobry sprzęt! Nie znajdziecie na rynku obecnie nic dokładniejszego. Produkt najwyższej jakości, szybki (szybko powracający do trybu mierzenia po poprzednim pomiarze). Prosty w obsłudze. Rekomenduję każdemu, komu zależy na profesjonalnym, sprawdzonym sprzęcie.

Jakub